Hohde

Täytä yhteystietosi, niin otamme sinuun mahdollisimman pian yhteyttä!

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
×

Ajanvaraus

Varaa aika hammaslääkärillesi verkkoajanvarauksesta tai puhelimitse

Tarjoamme suun kokonaisvaltaista terveydenhuoltoa yleishammaslääkärien
tarkastuksesta ja hoidosta aina laajoihin erikoishammashoitoihin saakka.

Mikäli et löydä verkkoajanvarauksestamme sopivaa toimenpidettä, olethan yhteydessä vastaanotollemme puhelimitse.

 

Verkkoajanvaraus

Kuopio

Puh. 010 5050 830
ma–pe 8–16, arkipyhisin ja viikonloppuisin 10–12
 kuopio@hammashohde.fi

Joensuu

puh. 013 221 428
ma–pe 8–16
joensuu@hammashohde.fi

 

Jyväskylä

Puh. 010 5050 820
ma–pe 8–16
jyvaskyla@hammashohde.fi

Lahti

Puh. 0400 367 807
ma, ti, to klo 8–15 ke 8-20 ja pe 8–13
lahti@hammashohde.fi

 

Ivalo

Puh. 010 5050 825
Avoinna arkisin
ivalo@hammashohde.fi

Kajaani

Puh. 08 627 566
Avoinna arkisin
kajaani@hammashohde.fi

 

Tampere

Puh. 010 5050 835
Ma-to 8-16 ja pe 8-14
 tampere@hammashohde.fi

Mikkeli

Puh. 010 2023 400
Ma-to 8-19 ja pe 8-15
mikkeli@hammashohde.fi