Hohde

Täytä yhteystietosi, niin otamme sinuun mahdollisimman pian yhteyttä!

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
×

Hohde hallinto

Ville Pesonen

Toimitusjohtaja
050 435 2831
ville.pesonen@hammashohde.fi

Antti Niskanen

Hammaslääketieteellinen johtaja
044 555 3575
antti.niskanen@hammashohde.fi

Ossi Miettinen

Toimialajohtaja
050 465 0881
ossi.miettinen@hammashohde.fi

 

Riikka-Mari Helveranta

Liiketoimintajohtaja
050 362 3391
riikka-mari.helveranta@hammashohde.fi

Henri Tuhkanen

Talousjohtaja
044 571 1543
henri.tuhkanen@hammashohde.fi

Eira Hakkarainen

Henkilöstöpäällikkö
050 326 8496
eira.hakkarainen@hammashohde.fi

 

Hannu Martikainen

IT-asiantuntija, Markkinointivastaava
044 972 3320
hannu.martikainen@hammashohde.fi